Globe Around / Culture / Culture

AKTUÁLNÍ AKCE
REALIZOVANÉ AKCE
SPOLUPRÁCE

AKCE & SHOW

Kulturní projekty, akce a show realizujeme ve spolupráci s řadou našich partnerů, nejvíce spolupracujeme s art4rent z.s. Přinášíme do spolupráce nejen nápady, ale také kompletní proukci a staráme se i o průběh celé realizace.

AKTUÁLNÍ AKCE

NE/NORMÁLNÍ muzikál

DIVADLO NA PRÁDLE, Besední 3 – Praha 1
Broadwayský muzikálový hit ověnčený Pulitzerovou cenou za drama a třemi cenami Tony v originále Next to Normal, autorů Briana Yorkeyho (libreto a texty písní) a Toma Kitta (hudba), se uvádíme spolu s art4rent v české premiéře od podzimu v Divadle Na Prádle.

VÍCE

Jeden z nejsilnějších rodinných příběhů posledních let o rodině, která se potýká s duševní nemocí. Emotivní příběh, odvážné téma k zamyšlení a skvělé výkony nejen známých tváří českých muzikálových scén, ale i mladých talentů, se u českého publika setkali s výrazným ohlasem a ti, kteří dílo již zhlédli, sdílejí své nadšené reakce. 

V režii Martina Vokouna hrají Daniela Šinkorová, Zbyněk Fric, Kateřina Herčíková, Štěpán Komárek, Tomáš Vaněk a Štěpán Klouček, doprovází živá šesti členná kapela pod vedením Kristiny Brachtlové. 

Uvádění muzikálu doprovází i tolerantní osvětová kampaň #jsemnenormalni!?, která vyzívá společnost k vlastní prevenci a péči o duševní zdraví ale i toleranci osob, kteří bojují s touto nemocí.

VÍCE INFORMACÍ www.nenormalnimuzikal.cz

POPTAT SHOW

LACO HUDEC ŠUBRT SHOW

Herec a zpěvák Laco Hudec Šubrt představuje show plnou moderní country hudby, kterou se Laco inspirovat nejen v USA. Show je plná světových hitů i vlastních písní. 

Nabízíme show: NA PRIVÁTNÍ AKCE, NA OSLAVY, DO DIVADEL A KLUBŮ.
Obsah, délka programu a cena se sestavuje podle přání klienta.

VÍCE

Show jsme spolu s Lacem a art4rent uskutečnili několikrát v Divadle Na Prádle a v Café Pragovka. 
Představení se nese na vlnách moderního country, popu i rocku. 

POPTAT SHOW

TOMÁŠ VANĚK SHOW

Herec a zpěvák Tomáš Vaněk uvádí svou zábavnou, hudební show v doprovodu živé kapaly a zajímavých hostů. Show plná slavných hitů ze světových a českých scén. 

Nabízíme show: NA PRIVÁTNÍ AKCE, NA OSLAVY, DO DIVADEL A KLUBŮ.
Obsah, délka programu a cena se sestavuje podle přání klienta.

VÍCE

Multi-žánrový repertoár tvoří především písně z Tomášových rolí v muzikálech Fantom opery, Rent, Antoinetta, Já, Francois Villon, Sedmero havranů, Tick Tick … BOOM!, Čarodějka doplněné o melodie z mnoha dalších výjimečných děl.

Představení se nese na vlnách swingu a jazzu, klasické hudby, popu i rocku, a v určitých chvílích na vlnách všech.

Koncertovali jsme s touto show například v Městském divadle v Mnichově Hradišti, v pražském Theatre Royal nebo v rámci Vánoc v Jivině.

POPTAT SHOW

HOW TO BECOME CZECH in 60 minutes

Jedinečná ONE MAN SHOW o tom, jak se stát tím správným Čechem se vším všudy. Show provází herec a zpěvák Tomáš Vaněk v českém nebo anglickém jazyce. Autorem hry je Jean Christophe Gramont, rodilý Francouz, který žije už 16 let v Praze což ho inspirovalo k nápadu napsat tuto divadelní hru, kterou NABÍZÍME NA FIREMNÍ AKCE.

VÍCE

Nejzábavnější show, kterou jsme kdy v zastupování Tomáše zatím uskutečnili. Stačilo, abychom si u kávy s J.C. Gramontem popovídali o obsahu scénáře a hned jsme věděli, že u toho musíme být. A povedlo se, od premiéry představení 26.9.2017 byla většina show v Royal Theatre na pražských Vinohradech vyprodána. 

Show jsme také úspěšně uvedli i mimo divadlo – například v hotelu Alcron Hotel Prague nebo na České ambasádě v Londýně.

HLEDÁTE ZAJÍMAVÝ PROGRAM PRO VÁŠ VEČÍREK?  Objednejte si tuto zábavnou show.

video
poptat show

HLASY SVĚTLA

Klasický koncert v novodobém stylu současného hudebního skladatele Roberta Jíši. Mimořádná hudební kompozice, vynikající interpreti a moderní výrazové prvky v jednom celku. Nová dimenze zážitku z koncertu klasické hudby.
Projekt nabízíme ke spolupráci: FILHARMONIÍM, FESTIVALŮM, PRODUKCÍM
VARIANTY: poskytnutí libreta nebo organizace celého díla (hudba/3D/4D)

VÍCE

Globe Around spolu s neziskovou organizací Apollon Art vytvořilo v letech 2013 a 2014 pro širokou veřejnost celkem 5 3D koncertů v kostele Šimon a Judy v Praze. Následně byl projekt povýšen na verzi 4D a ve spolupráci s Pardubickou komorní filharmonií představil divákům v roce 2016 v rámci akce Velké Pardubice v místní aréně pro více než 2000 diváků.

Kreativní a umělecký tým:
Steve Lichtag Režie 3D/4D
Sylwek Luczak Visuální 2D efekty, projekce a světla
Miroslav Hrdý  3D Animace, grafika
Peter Feranec/ Marek Štryncl Dirigent
Chamber Philharmonic Orchestra Pardubice
Christina Johnston Soprán
Martinů Voices/ Collegium Floreum
Czech Boys Choir Boni Pueri
Tam-Tam Orchestra

POPTAT SHOW

REALIZOVANÉ AKCE

TICK, TICK… BOOM! muzikál

Autobiografické dílo skladatele Jonathana Larsona, které odhaluje pochybnosti, úzkosti, nejistoty, které prožíval v období před uvedením muzikálu RENT.
Tomáš Vaněk za roli Johna získal cenu za nejlepší muzikálový herec v anketě časopisu Musical – Opereta a také se dostal do nominace na divadelní cenu Thalie.

VÍCE

Bohémský život neúspěšného umělce je skvělý. Je skvělý, když je vám dvacet. Je v pohodě, když je vám dvacet pět. Ale co když je vám už třicet. Třicet – ten věk, kdy byste měli už dělat dospělá rozhodnutí. Mít dobrou práci. Koupit si auto. Koupit si byt. Zkrátka stabilizovat celý svůj život.

Poprvé uvedl dílo Larson v roce 1990. Po jeho smrti ho dramatik David Auburn rozepsal pro tři herce – premiéra se uskutečnila v r. 2001 na Off-Broadwayi. Následoval Londýn, americké národní turné, dva Off-Broadway návraty a mnoho dalších lokálních i mezinárodní produkcí.

Muzikál jsme uváděli spolu s art4rent v českém překladu v Divadle Na Prádle v sezóně 2018-2019. S dílem jsme navštívili také prestižní festival Dokořán v Brně nebo jsem zavítali do Divadla v Českém Krumlově a nebo v Uffo Trutnov

V režii Martina Vokouna hrají Tomáš Vaněk, Peter Pecha a Lucia Jagerčíková, doprovází živá kapela pod vedením Kristiny Brachtlové. Hlas k úvodnímu slovu propůjčil Joseph Somr. Kostýmy a scénu vytvořil Aleš Valášek a český překlad vytvořili Michal Zahálka a Jan Šotkovský

SLEDUJTE FACEBOOK TTB  ZDE


Miluj, žij a plať – RENT

Česká verze rockové opery inspirované operou „La bohème“ Giocoma Pucciniho. Vypráví o skupině mladých umělců New Yorku snažící se tvořit a přežít s břemenem AIDS.
Kultovní dílo z Brodway obletělo celý svět a v každé zemi má svůj četný funclub.

VÍCE

Creative and artistic team:
Mimi: Michaela Tomešová, Michaela Horká
Roger:Roman Tomeš
Mark: TOMÁŠ VANĚK
About: Tomas Novotný
Maureen: Michaela Zemankova
Joanne: Lucie Bakešová
Angel: Laso Hudec Šubrt, Lucie Brychtová
Benjamin: Joseph Guruncz
Other roles: Karel Korsa, David Bouša, Markéta Švábová, Kateřina Sedláková
Director: Steve Josephson
Translation: Milan Malinovsky

VIDEO

VÁNOCE V PRÁDLE

Hudebně zábavná show VÁNOCE V PRÁDLE zavedla v prosinci 2017 diváky přímo do divadelního obýváku hostitele večera – TOMÁŠE VAŇKA.

VÍCE O AKCI

MANAGEMENT

Zastupujeme skvělé umělce, autory, režiséry i divadelní přestavení.
TOMÁŠ VANĚK
herec a zpěvák

Více o Tomášovi
ROBERT JÍŠA
hudební skladatel
Více o Robertovi

SPOLUPRÁCE

Globe Around s.r.o.
Kaprova 42/14
110 00 Praha 1
Do not wait. Make your dreams come true.
Cookie Consent with Real Cookie Banner